Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Manage
sv: Hantera

en: Operation
sv: Funktion

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Check all
sv: Markera alla

en: Checked
sv: Kontrollerad
