Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Operation
ta: செயல்

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Manage fields
ta: புலங்கள் நிர்வகிக்கவும்

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
