Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Manage
tr: Yönetim

en: Operation
tr: İşlem

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Checked
tr: İşaretli
