Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش
