Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز
