Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Manage
vi: Quản lý

en: Operation
vi: Thao tác

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Manage fields
vi: Quản lý trường
