Views vCards (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Views
pl: Widoki

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: Address
pl: Adres

en: Company
pl: Firma

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: State/Province
pl: Województwo

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Website
pl: Strona WWW

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pl: Ikona kanału informacyjnego będzie dostępna tylko dla wybranych formatów widoku.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
pl: Ten widok będzie dostępny w serwisie pod tą ścieżką. Zalecane jest, aby ścieżka była w formacie takim jak "path/%/%/feed" lub "path/%/%/rss.xml" gdzie % wstawiane jest dla każdego filtra kontekstowego zdefiniowanego w widoku.

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
pl: Wtyczka stylu wiersza wymaga okreslenia, które pola widoków mają być używane dla pozycji RSS.
