Views vCards (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Views
fi: Näkymät

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Company
fi: Yritys

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fi: RSS-syötteen kuvake on tarjolla ainoastaan valituille näkymille.

en: At least @a
fi: Vähintään @a

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
fi: Näkymä näytetään tietyssä polussa sivustollasi. On suositeltavaa että polku on muotoa "polku/%/%/syote" tai "polku/%/%/rss,xml" jossa kukin % vastaa yhtä näkymässäsi määriteltyä sisältöriippuvaista suodatinta.

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
fi: Rivityylin pluginni vaatii että määrittelet, mitä kenttiä RSS:ssä käytetään.
