Views vCards (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Full name
ga: Ainm iomlán
