Views vCards (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: Views
th: ดู

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Address
th: ที่อยู่

en: Company
th: บริษัท

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Website
th: เว็บไซต์
