Views Watchdog (7.x-3.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Referrer
ast: Esin referencies
