Views Watchdog (7.x-3.3) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Message
da: Meddelelse

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Watchdog
da: Hændelseslog

en: Warning
da: Advarsel

en: Referrer
da: Henviser

en: Notice
da: Notifikation

en: Variables
da: Variable

en: About
da: Om

en: sort by @s
da: sorter efter @s

en: Title only
da: Kun titel

en: Display type
da: Display-type

en: This will override any other link you have set.
da: Tilsidesætter alle andre links du har angivet.

en: Use default RSS settings
da: Brug standard RSS-indstillinger

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk

en: URL of the origin of the event.
da: URL som startede begivenheden.

en: Hostname of the user who triggered the event.
da: Værtsnavnet på brugeren som udløste begivenheden.

en: Unique watchdog event ID.
da: Unik watchdog hændelses-ID.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
da: Angiver hvor alvorlig hændelsen er; går fra 0 (Emergency) til 7 (Debug).
