Views Watchdog (7.x-3.3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: About
el: Περί

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: Title only
el: Μόνο τίτλο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
