Views Watchdog (7.x-3.3) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
