Views Watchdog (7.x-3.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Views
lt: Vaizdai

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Debug
lt: Derinimas

en: About
lt: Apie

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Critical
lt: Kritinė
