Views Watchdog (7.x-3.3) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Views
pl: Widoki

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Variables
pl: Zmienne

en: Debug
pl: Debugowanie

en: About
pl: O stronie

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: Title only
pl: Tylko tytuł

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Use default RSS settings
pl: Używaj domyślnych ustawień RSS

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: URL of the origin of the event.
pl: URL źródła wydarzenia.

en: Hostname of the user who triggered the event.
pl: Nazwa hosta użytkownika, który wywołał wydarzenie.

en: Unique watchdog event ID.
pl: Unikalny ID wydarzenia watchdog.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
pl: Poziom ważności wydarzenia; w przedziale od 0 (Pilny) do 7 (Debuguj).
