Views Watchdog (7.x-3.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Views
ps: ليدنې

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: About
ps: په اړه

en: Alert
ps: خبراوى
