Views Watchdog (7.x-3.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Referrer
sq: Referues

en: About
sq: Informacione

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s
