Views Watchdog (7.x-3.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Location
ta: இடம்

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசைப்படுத்துக
