Views Watchdog (7.x-3.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
da: Tidspunkt

en: Error
da: Fejl

en: Location
da: Placering

en: Severity
da: Grad

en: sort by @s
da: sorter efter @s
