Views Watchdog (7.x-3.3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Display type
be: Тып паказу
