Views Watchdog (7.x-3.3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Views
he: היבטים

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Variables
he: משתנים

en: Debug
he: אתר באגים

en: About
he: אודות

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Emergency
he: חירום

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
he: רמת החומרה של האירוע; נע בין 0 (מצב חירום) ל 7 (ניפוי שגיאות - debug).
