Views Watchdog (7.x-4.0-rc1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Message
ca: Missatge

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: About
ca: Detalls

en: URL of the origin of the event.
ca: URL de l'origen de l'esdeveniment.

en: Referer
ca: Referència

en: Hostname of the user who triggered the event.
ca: Nom d'amfitrió de l'usuari que activa l'esdeveniment.

en: Severity level
ca: Nivell de gravetat

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
ca: El nivell de gravetat de l'esdeveniment, va de 0 (Emergència) al 7 (Depuració).

en: Log entries
ca: Registre d'entrades

en: The variables of the log entry in a serialized format.
ca: Les variables de l'entrada de registre en un format serialitzat.

en: URL of the previous page.
ca: URL de la pàgina anterior.

en: Date when the event occurred.
ca: Data en què va ocórrer l'esdeveniment.
