Views Watchdog (7.x-4.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Message
id: Mesej

en: Timestamp
id: Cap waktu

en: User
id: Pengguna

en: Hostname
id: Nama hos

en: Location
id: Lokasi

en: About
id: Perihal
