Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Views
ar: الرؤى

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Direction
ar: الاتجاه
