Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Center
ast: Centru

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Installed
ast: Instaláu
