Views Wookmark (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: Direction
be: Накірунак
