Views Wookmark (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Center
bg: Център

en: Views
bg: Изгледи

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно

en: Direction
bg: Посока
