Views Wookmark (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
