Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Direction
ca: Direcció
