Views Wookmark (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Center
de: Zentriert

en: Views
de: Ansichten

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Installed
de: Installiert

en: Offset
de: Versatz

en: Direction
de: Richtung
