Views Wookmark (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Direction
el: Κατεύθυνση
