Views Wookmark (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Views
et: Vaated

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Offset
et: Nihe

en: Direction
et: Suund
