Views Wookmark (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Views
fa: نماها

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Offset
fa: جابجایی

en: Direction
fa: جهت
