Views Wookmark (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Views
fi: Näkymät

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Installed
fi: Asennettu

en: Direction
fi: Suunta
