Views Wookmark (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Views
gl: Vistas

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Direction
gl: Dirección
