Views Wookmark (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Views
he: היבטים

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: Offset
he: היסט

en: Direction
he: כיוון
