Views Wookmark (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Views
hi: द्रश्य

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Direction
hi: दिशा
