Views Wookmark (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Installed
hr: Instaliran

en: Direction
hr: Smjer
