Views Wookmark (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Views
hu: Nézetek

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Installed
hu: Telepített

en: Offset
hu: Eltolás

en: Direction
hu: Irány
