Views Wookmark (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Views
id: View

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Installed
id: Terinstal

en: Offset
id: Letak

en: Direction
id: Arah
