Views Wookmark (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Center
it: Centro

en: Views
it: Viste

en: Not installed
it: Non installato

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Installed
it: Installato

en: Offset
it: Scostamento

en: Direction
it: Direzione
