Views Wookmark (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Views
jv: View

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang

en: Direction
jv: Arah
