Views Wookmark (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Direction
km: ទិស
