Views Wookmark (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
