Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
