Views Wookmark (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Views
lt: Vaizdai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Direction
lt: Kryptis
