Views Wookmark (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Views
lv: Skati

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Direction
lv: Virziens
