Views Wookmark (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
