Views Wookmark (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Center
my: ဗဟို

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
